Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

15 вер. 2016

Сильні, спритні, витривалі!

Під таким девізом пройшов у школі Олімпійський тиждень!
1 вер. 2016

Знову вересень кличе до школи!

Знову свята радісні хвилини, Безліч вересневих привітань. Здрастуй, школо! Ненька-Україна Нас вітає всіх із святом Знань!
25 серп. 2016

Відзначення 25-річниці Незалежності України

Участь в святкових заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України у смт.Губиниха
29 січ. 2016

Не маємо права забути...

27 січня схиляємо голови перед жертвами Голокосту, а 29 січня вшановуємо пам"ять Героїв Крут
22 січ. 2016

День Соборності України

Велична і свята , моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!
13 січ. 2016

Зберігаємо традиції і звичаї свого народу!

Добра традиція зустрічати "Маланку" є і в Губиниській ЗОШ №1. Щедрівники співали колядки, щедрівки та бажали міцного здоров"я , добробуту , щастя і миру в Новому році.
11 січ. 2016

Екологічна акція "Не рубай ялинку"

Учні та батьки нашої школи напередодні Новорічних свят взяли участь в акції "Не рубай ялинку" та конкурсі на краще виготовлення новорічної красуні з підручних матеріалів."
23 вер. 2015

День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
6 бер. 2015

"Жінка- одвічна загадка природи!"

Зі святом 8 Березня вас, дорогі жінки! І чоловіки теж! Бо якщо у жінок свято, то чоловіки радіють у двічі більше, значить і у них свято!
22 січ. 2015

У ЄДНОСТІ - НАРОДУ СИЛА!