Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

13 вер. 2018

Коли спорт полюбиш - сильним, спритним будеш

Вітаю вас, дорогі діти й шановні гості! Я Феміда – богиня правосуддя. Сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття величезного свята – Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати та оцінити ваші змагання.
3 вер. 2018

Свято Першого дзвоника "Країна дитячих мрій"

Школа радо вітає всіх учнів, вчителів, батьків та гостей свята з початком нового навчального року
27 квіт. 2018

Вибір та замовлення підручників

Протокол засідання педагогічної ради щодо вибору підручників можна переглянути у розділі "Бібліотека"
26 бер. 2018

У школі стартував Тиждень читання "Всесвіт цікавих книжок"

Стоїть Олімп із сотень тисяч книг дорога від підніжжя до вершини. І світ утратився б. А може навіть зник, якби не їх багатотомні покоління.
22 бер. 2018

Всесвітній день води

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня – нагадати всім людям на планеті про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.
14 бер. 2018

Святковий день числа "Пі"

14 березня у всьому світі святкують неофіційне, але вельми популярне свято - День числа π.
21 лют. 2018

21 лютого ми відзначали Міжнародний день Рідної мови

Цей день ми присвятили її величності УКРАЇНСЬКІЙ мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, є справжнім дивом, великим і прекрасним. Учителі словесники Конюхова Надія Олександрівна та Захарчич Любов Романівна цього дня влаштували справжнє свято для учнів школи, а найбільше сподобався дітям "Турнір мовознавців"!
20 лют. 2018

«Вклоняємось силі нескорених»

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні
6 лют. 2018

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.

Гасло цього року – «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»
5 лют. 2018

Засідання педагогічної ради