Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

13 січ. 2016

Зберігаємо традиції і звичаї свого народу!

Добра традиція зустрічати "Маланку" є і Губиниській ЗОШ №1. Щедрівники співали колядки, щедрівки та бажали міцного здоров"я , добробуту , щастя і миру в Новому році.
11 січ. 2016

Екологічна акція "Не рубай ялинку"

Учні та батьки нашої школи на передодні Новорічних свят взяли участь в акції "Не рубай ялинку" та конкурсі на краще виготовлення новорічної красуні з підручних матеріалів."
23 вер. 2015

День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
6 бер. 2015

"Жінка- одвічна загадка природи!"

Зі святом 8 Березня вас, дорогі жінки! І чоловіки теж! Бо якщо у жінок свято, то чоловіки радіють у двічі більше, значить і у них свято!
22 січ. 2015

У ЄДНОСТІ - НАРОДУ СИЛА!

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
22 груд. 2014

Ми не можемо бути байдужими! Допоможемо солдатам в АТО!

Вчителі та учні школи зібрали макулатуру, щоб на отримані кошти разом з волонтерами групи "Прометей Самарь"придбати військовим в АТО тепловізер. А також плетуть маскувальну сітку для солдатів.
19 груд. 2014

День Святого Миколая

19 гудня ми святкували День Святого Миколая . Миколай вітав учителів та учнів привітаннями та святковими подарунками.
21 лист. 2014

"Пам"ять єднає..."

День пам”яті жертв голодомору
18 лист. 2014

Участь у акції "Лист пораненому"

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей. Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.Учителі та учні нашої школи долучилися до акції та передали військовослужбовцям війскової частини А1615 листи, малюнки, печиво,каву, чай та цукор.
15 жовт. 2014

Козацькому роду- нема переводу!

Уже стало шкільною традицією щороку в День козацької слави проводити посвяту учнів 5-го класу до дитячої організації "Козачата"