Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

16 жовт. 2018

Посвята у "Козачата"

Шановні добродії! Славні козаки і козачки! Дозвольте привітати вас зі святом Покрови, святої покровительки всього роду козацького. Це свято віднині є не тільки як народно-релігійне, а й національне. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.
12 жовт. 2018

Бібліотечний урок з нагоди Дня українського козацтва

Хай козацька мудрість воскреса щоднини і козацькому роду не буде переводу
22 вер. 2018

Виставка композицій з підручний та природніх матеріалів до Дня Миру та Партизанської слави

Слухайте, чесні люди Землі, і Дуже ми просимо вас: Боріться, боріться, — бо ми ще малі — Мир захищайте для нас. Хочемо миру — хай буде мир. Пісня лунає і сміх, Хай сонечко сяє, хай світить в наш двір, І звеселяє нас всіх.
14 вер. 2018

Малі Олімпійські чемпіони

Щоб росли ми вмілими, Сильними, сміливими, Покажемо, які ми вправні, Дружно виконаємо вправи!
13 вер. 2018

Коли спорт полюбиш - сильним, спритним будеш

Вітаю вас, дорогі діти й шановні гості! Я Феміда – богиня правосуддя. Сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття величезного свята – Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати та оцінити ваші змагання.
3 вер. 2018

Свято Першого дзвоника "Країна дитячих мрій"

Школа радо вітає всіх учнів, вчителів, батьків та гостей свята з початком нового навчального року
27 квіт. 2018

Вибір та замовлення підручників

Протокол засідання педагогічної ради щодо вибору підручників можна переглянути у розділі "Бібліотека"
26 бер. 2018

У школі стартував Тиждень читання "Всесвіт цікавих книжок"

Стоїть Олімп із сотень тисяч книг дорога від підніжжя до вершини. І світ утратився б. А може навіть зник, якби не їх багатотомні покоління.
22 бер. 2018

Всесвітній день води

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня – нагадати всім людям на планеті про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.
14 бер. 2018

Святковий день числа "Пі"

14 березня у всьому світі святкують неофіційне, але вельми популярне свято - День числа π.