Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

29 січ. 2018

Єдина година пам"яті"Мужність випадковою не буває"

29 січня… Є така дата в нашій історії. Дата, полита кров’ю. «Юних сміливців, яких жменька була – Із серцем зі сталі і духом з граніту. О, велич летіла у вічність з їх лав, І чин їх навіки став юності митом». Дата нерозривно пов’язана зі словом Крути, яке ще вчора нам, українцям,ні про що не говорило. Та звідки нам було знати, що назва станції уособлює героїчний подвиг цілого покоління, яке піднялося на захист української державності.
19 груд. 2017

«Святий Миколай прийшов до нас в гості»

Напередодні свята діти писали до нього листи зі своїми побажаннями і вкидали їх у поштову скриньку , просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадували всі свої добрі і злі вчинки, зважували: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть подарунок, а неслухняні – прутик. У святковий день всі діти Губиниської ЗОШ №1 отримали привітання та солодкі подарунки від Миколая!!!
8 груд. 2017

З 04.12-8.12.2017 року ми традиційно проводили у школі Всеукраїнський тиждень права «Діти України за права дитини!»

У становленні громадянина важливе місце займає правове виховання, виховання у дітей та молоді поваги до Конституції, законів України, національної символіки, глибокого усвідомлення зв’язку між діями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю. Правове навчання і виховання мають бути взаємопов’язаними. У підлітковому віці учні повинні усвідомити, що здійснення певних прав неможливе без певних обов’язків перед людьми, що їх оточують. Завдання школи і полягає якраз у тому, щоб процес правової освіти і правового виховання був безперервним
13 бер. 2017

Відзначення 203 річниці від Дня народження Т.Шевченка

У школі було проведено ряд заходів щодо вшанування пам"яті талановитого Кобзаря
13 січ. 2017

Дозвольте щедрувати-дім звеселяти!

Уже стало доброю традицією у нашій школі 13 січня зустрічать щедрувальників, які у яскравих костюмах, з різдвяною зіркою та козою співали веселі щедрівки таколядки, бадали щастя та добробуту усім присутнім!
14 груд. 2016

Тиждень Англійської мови

З 12 по 18 грудня 2016 року Всеукраїнський "Тиждень англійської мови"
29 лист. 2016

КАРАНТИН

З 29.11.16-по 08.12.16.р. карантин
21 лист. 2016

"Хай ангели тебе оберігають"

Сьогодні події на Сході України нікого не залишають байдужими , бо тисячі воїнів захищають нашу Батьківщину. Учні та вчителі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяли участь в акції «Хай ангели тебе оберігають», присвяченій 25-річчю Збройних Сил України, яку проводить обласна державна адміністрація. Мета акції: виготовлення оберегів для Захисників України; можливість учасників акції висловити подяку військовослужбовцям; формування та активізація громадянської позиції в учнівської молоді.
28 жовт. 2016

Місячник шкільних бібліотек

"Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"
27 жовт. 2016