28 вер. 2021

День селища Губиниха-свято яке єднає
22 вер. 2021

День Партизанської слави

" Світло безертного подвигу"
21 вер. 2021

День миру

Миру Вам і вашим близьким!
8 вер. 2021

Сильні,спритні, витривалі
1 вер. 2021

І знову вересень кличе до школи

Щиро вітаємо всіх зі святом Першого Дзвоника і Днем знань-2021!!!
30 серп. 2021

Серпнева конференція

Сьогодні , 30 серпня 2021 року Філія Губиниська гімназія Губиниського ліцею Губиниської селищної ради гостиино зустрічала на червоній доріжці всіх учасників Серпневого форуму керівників закладів Губиниської селищної територіальної громади .Форум проведений у формі "круглого столу" з теми"Освіта громади:вектори якості та успіху." Гості стали учасниками флешмобу "Живий прапор України."Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Щербакова Олена Володимирівна окреслила шляхи створення в закладах безпечного освітнього середовища, учасники форуму обмінялись досвідом роботи своїх закладів в умовах суспільних викликів. Дякуємо за участь всім учасникам форуму.
23 серп. 2021

День Державного Прапора України

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України на будівлі філії Губиниської гімназії Губиниського ліцею замайорів синьо-жовтий стяг.
1 черв. 2020

Міжнародний День захисту дітей відзначають щороку 1 червня

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи

Година пам’яті до Дня Гідності та Свободи «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»