Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

17 жовт. 2018

Година спілкування у 6 класі "Серце віддаю дітям" або Історія одного життя

З нагоди 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського класний керівник 6-го класу Юлія Олександрівна Чекачкова провела годину спілкування
16 жовт. 2018

Посвята у "Козачата"

Шановні добродії! Славні козаки і козачки! Дозвольте привітати вас зі святом Покрови, святої покровительки всього роду козацького. Це свято віднині є не тільки як народно-релігійне, а й національне. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.
13 жовт. 2018

Екскурсія до м. Дніпро на "Koval Fest"

Діти разом із вчителяли відвідали "Koval Fest", що проходив на Фестивальному причалі м. Дніпро.
12 жовт. 2018

Бібліотечний урок з нагоди Дня українського козацтва

Хай козацька мудрість воскреса щоднини і козацькому роду не буде переводу
5 жовт. 2018

День фахівця у бібліокав'ярні

Із безлічі професій на Землі, є головна - і назва цій професії - Учитель!!!
5 жовт. 2018

Вітання «Серце вчителя – чарівний світ бажань і неповторних мелодій»

Осінь… Золота пора… Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою
2 жовт. 2018

До 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Мова - духовне надбання народу
26 вер. 2018

STEM урок в початковій школі "Подорож в світ дослідів"

На урок "Я досліджую світ" до 1 - го класу завітали Знайко та Вмійко. Вони запропонували першачкам стати маленькими дослідниками і відправитися в подорож у світ цікавих дослідів.
22 вер. 2018

Виставка композицій з підручний та природніх матеріалів до Дня Миру та Партизанської слави

Слухайте, чесні люди Землі, і Дуже ми просимо вас: Боріться, боріться, — бо ми ще малі — Мир захищайте для нас. Хочемо миру — хай буде мир. Пісня лунає і сміх, Хай сонечко сяє, хай світить в наш двір, І звеселяє нас всіх.
14 вер. 2018

Малі Олімпійські чемпіони

Щоб росли ми вмілими, Сильними, сміливими, Покажемо, які ми вправні, Дружно виконаємо вправи!