Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

30 вер. 2013

95-річниця з дня народження В.О.Сухомлинського

27 вересня 2013 року учні та вчителі школи відзначили 95-річницю з дня народження В.О.Сухомлинського.
25 вер. 2013

Тиждень бібліотеки

"А у нас - все для вас"! Під таким девізом стартував тиждень бібліотеки у Губиниській ЗОШ №1
24 вер. 2013

Конкурс- виставка квіткових композицій "І пам'ятає світ врятований..."

70-річниці визволення Новомосковщини від німецько-фашистських загарбників присвячувалося
20 вер. 2013

Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвиг живих...

"Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвиг живих..." - під такою темою проходив єдиний урок до Дня партизанської слави для учнів школи 20 вересня 2013 року
11 вер. 2013

Олімпійський тиждень

Нещодавно в Губиниській ЗОШ проходив «Олімпійський тиждень», який тривав з 9 по 13 вересня і надав змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси.
1 вер. 2013

Перший дзвоник

Ми не помітили, як промайнуло наше літо, і знову всі учні крокували до школи на свято "Першого дзвоника.
20 черв. 2013

Відпочинок у ДТВ "Веселка"

З 03.06-20.06.2013 р.Дитячий табір відпочинку "Веселка" приймав дітей.
12 черв. 2013

Святкова лінійка вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту

12 червня відбулася урочиста лінійка вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. 9-ти класників вітали учні початкових класів. До своїх дітей прийшла їх перша вчителька Трояновська Н.О. З теплими словами побажань та привітання виступила директор школи Стрельченко Людмила Араратівна.
5 квіт. 2013

Участь у фестивалі "Радість даруємо людям"

"Радість даруємо людям"- під таким девізом проходив фестиваль дитячої творчості у санаторії "Новомосковський" с. Орлівщина 05.04.2013 року. У фестивалі брав участь гурт "ТОНІКА" з піснею "Сядеш у поїзд"
31 бер. 2013