Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

1 вер. 2013

Свято першого дзвоника

Ми не помітили, як промайнуло наше літо, і знову всі учні крокували до школи на свято "Першого дзвоника.
20 черв. 2013

Відпочинок у ДТВ "Веселка"

З 03.06-20.06.2013 р.Дитячий табір відпочинку "Веселка" приймав дітей.
12 черв. 2013

Святкова лінійка вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту

12 червня відбулася урочиста лінійка вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. 9-ти класників вітали учні початкових класів. До своїх дітей прийшла їх перша вчителька Трояновська Н.О. З теплими словами побажань та привітання виступила директор школи Стрельченко Людмила Араратівна.
5 квіт. 2013

Участь у фестивалі "Радість даруємо людям"

"Радість даруємо людям"- під таким девізом проходив фестиваль дитячої творчості у санаторії "Новомосковський" с. Орлівщина 05.04.2013 року. У фестивалі брав участь гурт "ТОНІКА" з піснею "Сядеш у поїзд"
31 бер. 2013

Засідання педагогічної ради щодо запровадження здоровязбережувальних технологій навчання в НВП школи

25 березня 2013 році вчителі обговорювали проблему використання в НВП здоровязбережувальних технологій навчання
21 бер. 2013

Зустріч з провідним спеціалістом Новомосковского міськрайонного центру зайнятості Шанею Т.І.

Провідний спеціаліст відділу активності підтримки безробітних Новомосковского міськрайонного центру зайнятості ШаняТ.І. ознайомила старшокласників з формулою вибору професії відповідно здібностей, можливостей як гарантію професійного успіху в майбутньому.
20 бер. 2013

Районний огляд дитячої художньої самодіяльності

20 березня у с. Миколаївка учні Губиниської ЗОШ №1 взяли участь в районному огляді художньої самодіяльності. До уваги почесного журі були представлені номери художньої самодіяльності: вокальна композиція "Дивна квітка"- виконавець Гордієнко Ірина, композиція"Танець під дощем" - виконавець Решетняк Катерина, пісня "Мама"- виконавець Журавель Валерія, пісні "Сядеш у поїзд","Спасибі, музико"- гурт "Тоніка", пісня "Сонячний віночок"- виконавець Яцун Карина та хореографічні композиції танцювального колективу "Гармонія"- "Бджілка" ,"Генеральна репетиція". Дякуємо всім учасникам і керівникам - Ситник С.В , Черниш Т.І.
20 бер. 2013

Зустріч зі спеціалістами Новомосковської ЦРЛ

14 березня 2013 року спеціалісти Новомосковської ЦРЛ в складі психолога Родуман Л.Б. та нарколога Кулеуша Р.І. провели діагностику адаптації першокласників до навчання та профілактичну роботу зі старшокласниками школи.
27 лют. 2013

Відзначення 81-річниці Дніпропетровської області

27 лютого ми святкували 81-у річницю Дніпропетровської області!
26 лют. 2013

Конкурс "Кращий читач віршів про природу та рідний край"

"ЇЇ величність природа"- під таким гаслом проходив конкурс на кращого читача віршів про природу серед учнів 2-4 класів. Журі визначили переможців та нагородили почесними дипломами та грамотами.