Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

19 бер. 2014

Відвідування Дніпропетровського драматичного театру імені Т.Шевченка. Перегляд вистави "Назар Стодорля"

19 березня вчителі школи в рамках відзначення 200-річного ювілею Великого Кобзаря відвідали Дніпропетровський драматичний театр імені Т.Шевченка , побувавши на виставі "Назар Стодоля"
11 бер. 2014

"Хай планета завжди буде вільна і чиста, первоцвіти цвітуть як барвисте намисто!""

Під таким девізом проходив районний конкурс екологічних агітбригад 11 березня
21 лют. 2014

Міжнародний день рідної мови

Що може бути рідніше мами, Батьківщини і мови. Щодо останньої, то її день у календарі позначений червоним саме 21 лютого. В Україні Міжнародний день рідної мови відзначають уже 10 років поспіль.
14 лют. 2014

Єдиний урок мужності «У полум’ї війни».

2014 рік в Україні оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав - відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2013р., № 329/2013, та з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей а також – з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан у школах проходив єдиний урок мужності.
31 січ. 2014

Засідання педагогічної ради "Створення умов для успішкої соціальної адаптації школярів в умовах оновленого Державного стандарту"

31 січня 2014 року педколектив школи обговорював проблеми соціальної адаптації учнів 21,5,10 класів в умовах нового Державного стандарту та профільної школи та проблеми настуності, проведено анкетування серед учителів , учнів та батьків, накреслено шляхи реалізації проблем адаптації . Заступник директоа з НМР Конюхова Н.О. озвучила поблему адаптації школярів як запоруки їх гармонійного розвитку через матеріали презентації, розкрила поняття "шкільна адаптація", "дезаадаптація", ознайомила з результатами діагностування та розкрила сутність питання психологічного супроводу учнів
22 січ. 2014

Районнийемінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

22 січня відбувся семінар-практикум "Формування громадянських рис інноваційної особистості через систему виховної роботи в громадсько-активній школі"
14 січ. 2014

Навчання вчителів за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього"

Група вчителів школи в період з 16 по 28 грудня 2013 року проходила курсову підготовку за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього".
13 груд. 2013

Радіодиктант національної єдності

14 учнів школи, 2 вчителі словесності Захарчич Л.Р., Конюхова Н.О. та бібліотекар школи Лялька Т.М. взяли участь у Всеукраїнській акції «Радіодиктант національної єдності», що відбувся 13.12.2013 р.
28 лист. 2013

"Перечитуючи Платона Воронька"

28 листопада 2013 року у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 гостинно відчинила двері поетична вітальня "Перечитуючи Платона Воронька"
25 лист. 2013