Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

Класна оцінка

1 вер. 2014

Свято Першого Дзвоника

Перший дзвоник... Ця шкільна традиція є чудовим святом, яке не можливо порівняти ніз яким іншим.Воно незабутнє... 1 вересня двері нашої школи відчиняються для першокласників.
24 серп. 2014

Урочистий мітинг

24 серпня о 10.15 відбувся урочистий мітинг з метою вшанування пам'яті українських військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.
16 черв. 2014

Літо-2014

Дитячий твбір відпочинку "Веселка"
31 трав. 2014

Випуск-2014

30 травня для учнів та вчителів школи пролунав останній дзвоник, а 31 травня випускники які пішли до 1 класу у 2003 році святкували випускний бал-"Одинадцять літ нашої ери"
12 трав. 2014

"Знову вічний вогонь обпікає серця"

Участь у мітингу присвяченому 68- річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
25 квіт. 2014

Єдиний день ЦЗ

25 квітня 2014 року усі заклади Новомосковського району традиційно проводили Єдиний день ЦЗ. Наша школа не стала винятком.Єдиний день присвячений проблемі боротьби з тероризмом як однієї з глобальних світових проблем.
12 квіт. 2014

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою!"

Мета акції - звернути увагу громадськості на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ. Акція дає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.
19 бер. 2014

Відвідування Дніпропетровського драматичного театру імені Т.Шевченка. Перегляд вистави "Назар Стодорля"

19 березня вчителі школи в рамках відзначення 200-річного ювілею Великого Кобзаря відвідали Дніпропетровський драматичний театр імені Т.Шевченка , побувавши на виставі "Назар Стодоля"
11 бер. 2014

"Хай планета завжди буде вільна і чиста, первоцвіти цвітуть як барвисте намисто!""

Під таким девізом проходив районний конкурс екологічних агітбригад 11 березня
21 лют. 2014

Міжнародний день рідної мови

Що може бути рідніше мами, Батьківщини і мови. Щодо останньої, то її день у календарі позначений червоним саме 21 лютого. В Україні Міжнародний день рідної мови відзначають уже 10 років поспіль.