Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

25 лист. 2013

80 роковини Голодомору 32-33 років в Україні

У зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні у школі станом на 22.11.2013 р. відбувся ряд інформаційно-просвітницьких заходів
22 лист. 2013

Виступ команди ДЮП "Живи безпечно"

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності шкільна дружина юних пожежників"Імпульс" підготувала виступ агітбригади "Живи безпечно!"
19 лист. 2013

Екскурсія до пожежної частини

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та з метою запобігання загибелі дітей в умовах надзвичайних стуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набутя ними практичних навичок , та з метою профорієнтації для учнів школи було організовано екскурсію до пожежної частини у м.Новомосковську.
11 лист. 2013

День української писемності та мови

Щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови, і кожен учень відчуває свою причетність до свого народу.Рідна мова- це мова батька, мами, мова серця!
10 лист. 2013

Крок у майбутнє для випускників 2014

Учні 11 класу в рамках проекту "Крок у майбутнє" побували на найбільшому підприємстві Дніпропетровська-заводі "Інтерпайп-Сталь", усвідомивши свій життєвий вибір в подальшому самостійному житті. Старшокласники зрозуміли: важливо щоб обрана професія була затребуваною, забезпечувала гідний рівень життя дозволяла реалізувати творчий потенціал. Ціккавою виявилася й екскурсія до Дніпропетровської металургійної академії, де учні мали можливість поспілкуватися з викладачами вузу .
1 лист. 2013

Районний конкурс "Міс-Новомосковщина - 2013!"

Учениця 11 класу Пискун Тетяна взяла участь у щорічному районному конкурсі "Міс Новомосковщина-2013", де здобула титул "Міс-Натхнення"
24 жовт. 2013

"Минуть віки, минуть роки, а подвиг житиме завжди..."

Під такою темою пройшов єдиний урок до дня визволення м.Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників
24 жовт. 2013

Урок-казкова вітальня "У світі казки"

У рамках виконання плану заходів щодо відзначення 95 річниці з дня народження В.С.Сухомлинського гостинно відчинила двері казкова вітальня для учнів 5 класу.
22 жовт. 2013

"Дніпропетровськ у солдатській шинелі"

70 річниці визволення м.Дніпропетровська присвячується...
9 жовт. 2013

Зустріч учнів школи з представником ВКМСД

9 жовтня 2013 року у школі відбулася зустріч з представником Новомосковського МВ старшиною міліції Різниченко Т.С.