19 груд. 2017

«Святий Миколай прийшов до нас в гості»

Напередодні свята діти писали до нього листи зі своїми побажаннями і вкидали їх у поштову скриньку , просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадували всі свої добрі і злі вчинки, зважували: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть подарунок, а неслухняні – прутик. У святковий день всі діти Губиниської ЗОШ №1 отримали привітання та солодкі подарунки від Миколая!!!
8 груд. 2017

З 04.12-8.12.2017 року ми традиційно проводили у школі Всеукраїнський тиждень права «Діти України за права дитини!»

У становленні громадянина важливе місце займає правове виховання, виховання у дітей та молоді поваги до Конституції, законів України, національної символіки, глибокого усвідомлення зв’язку між діями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю. Правове навчання і виховання мають бути взаємопов’язаними. У підлітковому віці учні повинні усвідомити, що здійснення певних прав неможливе без певних обов’язків перед людьми, що їх оточують. Завдання школи і полягає якраз у тому, щоб процес правової освіти і правового виховання був безперервним
13 бер. 2017

Відзначення 203 річниці від Дня народження Т.Шевченка

У школі було проведено ряд заходів щодо вшанування пам"яті талановитого Кобзаря
13 січ. 2017

Дозвольте щедрувати-дім звеселяти!

Уже стало доброю традицією у нашій школі 13 січня зустрічать щедрувальників, які у яскравих костюмах, з різдвяною зіркою та козою співали веселі щедрівки таколядки, бадали щастя та добробуту усім присутнім!
14 груд. 2016

Тиждень Англійської мови

З 12 по 18 грудня 2016 року Всеукраїнський "Тиждень англійської мови"
29 лист. 2016

КАРАНТИН

З 29.11.16-по 08.12.16.р. карантин
21 лист. 2016

"Хай ангели тебе оберігають"

Сьогодні події на Сході України нікого не залишають байдужими , бо тисячі воїнів захищають нашу Батьківщину. Учні та вчителі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяли участь в акції «Хай ангели тебе оберігають», присвяченій 25-річчю Збройних Сил України, яку проводить обласна державна адміністрація. Мета акції: виготовлення оберегів для Захисників України; можливість учасників акції висловити подяку військовослужбовцям; формування та активізація громадянської позиції в учнівської молоді.
28 жовт. 2016

Місячник шкільних бібліотек

"Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"
27 жовт. 2016