Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

16 черв. 2014

Літо-2014

Дитячий твбір відпочинку "Веселка"
31 трав. 2014

Випуск-2014

30 травня для учнів та вчителів школи пролунав останній дзвоник, а 31 травня випускники які пішли до 1 класу у 2003 році святкували випускний бал-"Одинадцять літ нашої ери"
12 трав. 2014

"Знову вічний вогонь обпікає серця"

Участь у мітингу присвяченому 68- річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
25 квіт. 2014

Єдиний день ЦЗ

25 квітня 2014 року усі заклади Новомосковського району традиційно проводили Єдиний день ЦЗ. Наша школа не стала винятком.Єдиний день присвячений проблемі боротьби з тероризмом як однієї з глобальних світових проблем.
12 квіт. 2014

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою!"

Мета акції - звернути увагу громадськості на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ. Акція дає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.
19 бер. 2014

Відвідування Дніпропетровського драматичного театру імені Т.Шевченка. Перегляд вистави "Назар Стодоля"

19 березня вчителі школи в рамках відзначення 200-річного ювілею Великого Кобзаря відвідали Дніпропетровський драматичний театр імені Т.Шевченка , побувавши на виставі "Назар Стодоля"
11 бер. 2014

"Хай планета завжди буде вільна і чиста, первоцвіти цвітуть як барвисте намисто!""

Під таким девізом проходив районний конкурс екологічних агітбригад 11 березня
21 лют. 2014

Міжнародний день рідної мови

Що може бути рідніше мами, Батьківщини і мови. Щодо останньої, то її день у календарі позначений червоним саме 21 лютого. В Україні Міжнародний день рідної мови відзначають уже 10 років поспіль.
14 лют. 2014

Єдиний урок мужності «У полум’ї війни».

2014 рік в Україні оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав - відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2013р., № 329/2013, та з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей а також – з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан у школах проходив єдиний урок мужності.
31 січ. 2014

Засідання педагогічної ради "Створення умов для успішкої соціальної адаптації школярів в умовах оновленого Державного стандарту"

31 січня 2014 року педколектив школи обговорював проблеми соціальної адаптації учнів 21,5,10 класів в умовах нового Державного стандарту та профільної школи та проблеми настуності, проведено анкетування серед учителів , учнів та батьків, накреслено шляхи реалізації проблем адаптації . Заступник директоа з НМР Конюхова Н.О. озвучила поблему адаптації школярів як запоруки їх гармонійного розвитку через матеріали презентації, розкрила поняття "шкільна адаптація", "дезаадаптація", ознайомила з результатами діагностування та розкрила сутність питання психологічного супроводу учнів