Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

21 лист. 2016

"Хай ангели тебе оберігають"

Сьогодні події на Сході України нікого не залишають байдужими , бо тисячі воїнів захищають нашу Батьківщину. Учні та вчителі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяли участь в акції «Хай ангели тебе оберігають», присвяченій 25-річчю Збройних Сил України, яку проводить обласна державна адміністрація. Мета акції: виготовлення оберегів для Захисників України; можливість учасників акції висловити подяку військовослужбовцям; формування та активізація громадянської позиції в учнівської молоді.
28 жовт. 2016

Місячник шкільних бібліотек

"Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"
27 жовт. 2016

Cлався картопляний рід !

Під такою назвою відбулося родинне свято картоплі для учнів початкової школи
13 жовт. 2016

НАЩАДКИ СЛАВНИХ КОЗАКІВ

Традицйно, напередодні свята Покрови, та Дня українського козацтва, у школі відбувається посвята в "Козачата учнів 5 класу"
22 вер. 2016

"У вічній пам"яті народній не закінчилася війна"

22 вересня ми візначали День партизанської слави та 73-річницю визволення Новомосковського району від нацистських окупантів
15 вер. 2016

Сильні, спритні, витривалі!

Під таким девізом пройшов у школі Олімпійський тиждень!
1 вер. 2016

Знову вересень кличе до школи!

Знову свята радісні хвилини, Безліч вересневих привітань. Здрастуй, школо! Ненька-Україна Нас вітає всіх із святом Знань!
25 серп. 2016

Відзначення 25-річниці Незалежності України

Участь в святкових заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України у смт.Губиниха
29 січ. 2016

Не маємо права забути...

27 січня схиляємо голови перед жертвами Голокосту, а 29 січня вшановуємо пам"ять Героїв Крут
22 січ. 2016

День Соборності України

Велична і свята , моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!