ВУЗ ШАГ

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

9 лист. 2012

Міс Новомосковщина - 2012

9 листопада відбувся 15 ювілейний конкурс "Міс Новомосковщина ".
9 лист. 2012

9 листопада-День української мови і писемності

«До мови доторкнімось серцем»… Під таким гаслом пройшло святкування Дня української писемності та мови
1 лист. 2012

Осінні канікули

Змістовно та цікаво проходили осінні канікули у наших учнів! Кожного дня вчителі намагалися наповнити життя дітей яскравими враженнями, повести у світ нових пізнань!
31 жовт. 2012

Вокальний колектив "Надія"

Фестиваль творчості педагогічних колективів Новомосковщини
15 жовт. 2012

Випускники школи зробили крок у майбутнє

Учні 11 класу в рамках проекту "Крок у майбутнє" побували на найбільшому підприємстві Дніпропетровська-заводі "Інтерпайп-Сталь", усвідомивши свій життєвий вибір в подальшому самостійному житті. Старшокласники зрозуміли: важливо щоб обрана професія була затребуваною, забезпечувала гідний рівень життя дозволяла реалізувати творчий потенціал.
6 жовт. 2012

З Юбілеєм!

06 жовтня 2012 року
27 вер. 2012

Осінні канікули

Осінні канікули пройдуть з 25 по 31 жовтня 2012 року ( початок занять – 1 листопада).
24 вер. 2012

Тиждень бібліотеки

З 24 вересня по 27 вересня в школі проводиться тиждень бібліотеки. Шановні читачі, запрошуємо вас до нашої бібліотеки!
23 вер. 2012

Юбілей школи!

23 вересня наша школа святкувала свій 50 років з дня відкриття!