День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Шановні батьки та учні, вчителі!

Дана ситуація, яка виникла в нашій країні в період карантинних заходів щодо профілактики COVID-19, вперше звернула увагу на використання в педагогічній діяльності технологій дистанційного навчання в такому величезному обсязі. Педагогічні працівники за короткий час ознайомилися з новими для себе технологіями.

Просимо зберігати спокій, бути лояльними та толерантними один до одного.

В разі виникнення питань, проблематичних ситуацій вирішувати їх цивілізовано з конкретними вчителями, класними керівниками або адміністрацією закладу.

Координацію та контроль за  викладанням навчальних дисциплін здійснюють заступник з НМР Конюхова Н.О.та завідуюча філії Стрельченко Л.А.

Зв’язатися з адміністрацією закладу  можна через електронну пошту закладу (обо’язково вказати адресата  листа) [email protected],  за телефонами 0983372465 – Надія Олександрівна, 0678866593 – Людмила Араратівна

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація філії

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ 2020 РОКУ. ШАНОВНІ ДІТИ ТА БАТЬКИ! НАВЧАЛЬНИЙ РІК БУДЕМО ЗАКІНЧУВАТИ ДИСТАНЦІЙНО.  БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!

З понеділка, 6 квітня, о 9:00 для учнів початкових класів зі всієї країни стартує проект Всеукраїнська школа онлайн - уроки по телебаченню.

З понеділка, 6 квітня, о 10:00 для учнів з 5 по 11 класи зі всієї країни стартує проект Всеукраїнська школа онлайн - уроки по телебаченню з 11 предметів.

Такий режим дистанційного навчання триватиме до кінця карантину.

УВАГА!!!

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ 2020 року У ВСІЙ КРАЇНІ.

СЛІДКУЙТЕ ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ НА САЙТІ І БУДБТЕ ЗДОРОВІ!

УВАГА!!!

з 12.03.2020 р. запроваджується КАРАНТИН для усіх закладів освіти.

Термін: до особливого розпорядження                        Адміністрація

УВАГА!

1.     Призупинено особистий прийом громадян, прийом письмових звернень та запитів щодо надання публічної інформації, які передаються особисто громадянами чи через уповноважену особу, в Губиниську філію на зазначений період карантину.

2.     Обмежено допуск сторонніх осіб до будівлі та приміщень закладу, окрім працівників  ,  на зазначений період карантину.

3.     Питання, які виникають, можливо вирішити:

-       електронною поштою  hubynyhashcola[email protected]meta.ua

-       через контактну форму на сайті

-       за номером телефону: 067 -886 -65-93

Дякуємо за розуміння

Адміністрація закладу

ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ ВІД 03.02.2020Р. № 16 У ЗАКЛАДІ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО НАВЧАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ  НА ПЕРІОД З 04.02. ПО 14.02.2020 РОКУ У ЗВЯЗКУ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ

ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІД 19.06.2019 РОКУ № 3-21/VII

ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІД 25.09.2018 РОКУ № 7-15/VIIГ

ГУБИНИСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ПЕРЕЙМЕНОВАНО НА ГУБИНИСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ № 1 НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІД 17.04.2017 РОКУ № 5-8/VII

ГУБИНИСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНЯ № 1

ПЕРЕЙМЕНОВАНО НА ГУБИНИСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1

1 черв. 2020

Міжнародний День захисту дітей відзначають щороку 1 червня
Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи
Година пам’яті до Дня Гідності та Свободи «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»
14 лист. 2019