26 лют. 2013

Конкурс "Кращий читач віршів напам'ять про природу та рідний край"

"ЇЇ величність природа"- під таким гаслом проходив конкурс на кращого читача віршів про природу серед учнів 2-4 класів. Журі визначили переможців та нагородили почесними дипломами та грамотами.
24 лют. 2013

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

« Сяй над світом, рідна мова, тобі в віках судилось жить!» - під таким девізом пройшов Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають в школі щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, що стало вже традиційним. Гостинно відкрила свої двері для школярів та вчителів Губинихи мовознавча вітальня, де зібралися всі ті, хто небайдужий до рідного слова, хто поважає влучне та дотепне українське слово, хто навчає учнів любити і шанувати рідну мову.
22 лют. 2013

День захисника Вітчизни

22 лютого проводився загальношкільний виховний захід "Нумо, хлопці" у якому змагалися команди "Спартанці" (8-9 класи) та "220 В" (10 клас). Команди показали свою силу,спритність, ерудованість.У перервах між конкурсами хлопців вітали дівчатка 5-11 класів. Перше місце здобула команда "220 В". Всі учасники були нагороджені грамотами.
19 лют. 2013

Циркова вистава

У нашій школі 19.02.13 року відбулася циркова вистава для учнів 1 - 6 класів. Діти з великим задоволенням насолоджувалися цікавими фокусами та шоу з мильними бульбашками.
17 лют. 2013

Участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мов і літератури и

17 лютого 2013 року учениця 10 класу Літун Вікторія в складі команди району брала участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.
15 лют. 2013

І тур Всеукраїнського конкурсу читачів

У Губиниській ЗОШ № 1 пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу читачів серед учнів 7 класу "Найкращий читач України"
15 лют. 2013

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-річниці виведення військ із Республіки Афганістан

15 лютого у школі проходили єдині уроки на тему:"Простим героям -честь і слава"
14 лют. 2013

День святого Валентина

14 лютого ми святкували День закоханих! "Любов священне почуття"- під такою назвою проходив загальношкільний виховний захід для учнів 5-11 класів.
11 лют. 2013

Вшанування учасників та переможців осінньої сесії Всеукраїнської предметної олімпіади "Олімпус"

51 учень нашої школи брали участь в осінній сесії Всеукраїнської предметної олімпіади "Олімпус" й нагороджені дипломами учасників та випробовували свої знання з української та англійської мов, української літератури та математики, продемонструвавши результативність і міцні знання предмету.Учні 4 класу Почтовик Владислав, Стратій Анна, Дубовик Дмитро (математика) , 5 класу Сорока Владислав (математика) , 7 класу Ломака Катерина(математика) ,8 класу Почтовик Єлизавета (математика) отримали Дипломи лауреата та книгу в подарунок. Учениця 4 класу Цимбал Анастасія та 8 класу Зуб Олена нагороджені дипломами лауреатів. Щиро вітаємо переможців та їх наставників Стрельченко Л.А., Тараненко Н.Г., Брагу І.В.,Захарчич Л.Р. та Щегляк Л.Г.
7 лют. 2013

Шановні випускники!

Реєстрація учасників ЗНО 2013 триває до 4 березня!