ВУЗ ШАГ

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Методична робота

Індивідуальний план роботи вчителя на період карантину

(складається вчителями з 12.03)

Зразок-шаблон індивідуального плану вчителя

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПЛАНТ ВЧИТЕЛІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН РОБОТИ ПЕДАГОГА-ОРГАНІЗАТОРА НА ЧАС КАРАНТИНУ

18 ЖОВТНЯ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ З ТЕМИ"ВНУТРІШКІЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ"

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ МР НА 2018/2019 Н.Р.

/uploads/editor/2021/218105/sitepage_23/files/tematika_zasidan_metodichnoi_radi_1doc_2.doc

ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ НА 2017/2018 Н.Р.

/uploads/editor/2021/218105/sitepage_23/files/tematika_zasidan_metodichnoi_radi_1doc_1.doc

АНАЛІЗ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ЗА 2016/2017 Н.Р.

/uploads/editor/2021/218105/sitepage_23/files/2_yetap_mr2017__3.docx

Методична служба в школі– ключовий аспект в управлінні  закладом нового типу та його модернізції, що ґрунтується на основі діагностики та прогнозування і спрямована на забезпечення безперервної і цілеспрямованого професійного .розвитку кожного вчителя відповідно до сучасних вимог,  творчої активності та потенціалу педагогічного колективу в цілому, вироблення інформаційного стилю діяльності, підготовки вчителів до роботи в нових умовах, залучення до дослідницько-експериментальної діяльності з метою впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес ,навчає вчителів освітньо-методичним інноваціям.

Е-атестація педпрацівників

Система призначена для проведення атестації педагогічних працівників.
Атестація проводиться з метою встановлення відповідності рівня кваліфікації педагогічних працівників вимогам, що пред'являються до кваліфікаційних категорій (першої або вищої) або підтвердження відповідності педагогічних працівників займаним ними посадам на основі оцінки їх професійної діяльності.
Основними завданнями атестації є:
• стимулювання цілеспрямованого, безперервного підвищення рівня кваліфікації педагогічних працівників, їх методологічної культури, особистісного професійного зростання, використання ними сучасних педагогічних технологій;
• підвищення ефективності та якості педагогічної праці;
• виявлення перспектив використання потенційних можливостей педагогічних працівників;
врахування вимог державних освітніх стандартів до кадрових умов реалізації освітніх програм при формуванні кадрового складу освітніх установ;
• визначення необхідності підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
• забезпечення диференціації рівня оплати праці педагогічних працівників.
З 01.09.2014 року розпочинається впровадження обласного науково-педагогічного проекту "Електронна атестація Педагогічних працівників".

АНАЛІЗ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ЗА 2015/2016 Н.Р./uploads/editor/2021/218105/sitepage_23/images/1_etap_2016.rar/uploads/editor/2021/218105/sitepage_23/words/prioriteti_zavdannya_1.doc