Графік прийому громадян

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У 2023/2024 Н.Р. ЗАВІДУВАЧ ФІЛІЇ  СТРЕЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛА АРАРТІВНА - ЩОДНЯ З 15.30 ДО 16.30

ЗАСТУПНИК З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ КОНЮХОВА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА -

ВІТОРОК, ЧЕТВЕР - З 13.00 ДО 14.00

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ДІТЕЙ ОХМАТ НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА  -ЩОДНЯ З 15.00 ДО 16.00

Електронне звернення громадян
Закон України "Про звернення громадян"

Перед направленням електронного звернення в філію Губиниська гімназія , будь ласка, ознайомтеся з правилами розгляду електронних звернень громадян:

1. В електронному зверненні може міститися заява, скарга, пропозиція або запит.

2. Електронні звернення надходять на розгляд до Установи. Адміністрація забезпечує об'єктивний, всебічний і своєчасний розгляд звернень.

3. Електронні звернення реєструються протягом трьох днів. Звернення розглядається протягом 30 днів з дня реєстрації. Електронне звернення, що містить питання, вирішення якого не входить до компетенції Установи, надсилається протягом семи днів з дня реєстрації до відповідного органу або відповідній посадовій особі, до компетенції якої належить вирішення порушених у зверненнях питань, з повідомленням про це громадянина, який направив звернення.

4. Електронне звернення не розглядається при:

- відсутності прізвища та імені заявника;

- наявності в тексті нецензурних або образливих виразів;

- наявності в тексті загрози життю, здоров'ю та майну посадової особи, а також членів його сім'ї;

- наявності в тексті питання, на яке заявнику вже давалась письмова відповідь по суті у зв'язку з раніше спрямованими зверненнями.

5. Відповідь заявнику звернення направляється на електронну адресу, вказану при заповненні форми.

6. При розгляді звернення не допускається розголошення відомостей, що містяться в зверненні, а також відомостей, що стосуються приватного життя громадянина, без його згоди. Інформація про персональні дані заявників зберігається і обробляється з дотриманням вимог законодавства про персональні дані.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У 2022/2023 Н.Р. ЗАВІДУВАЧ ФІЛІЇ  СТРЕЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛА АРАРТІВНА - ЩОДНЯ З 15.00 ДО 16.30

ЗАСТУПНИК З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ КОНЮХОВА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА -

ВІТОРОК, ЧЕТВЕР - З 13.00 ДО 14.00

В особливих умовах ( карантин, військовий стан) прийом здійснюється дистанційно по телефону або за межами освітнього закладу за домовленністю