ВУЗ ШАГ

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

27 жовт. 2016

Cлався картопляний рід !

Під такою назвою відбулося родинне свято картоплі для учнів початкової школи
13 жовт. 2016

НАЩАДКИ СЛАВНИХ КОЗАКІВ

Традицйно, напередодні свята Покрови, та Дня українського козацтва, у школі відбувається посвята в "Козачата учнів 5 класу"
22 вер. 2016

"У вічній пам"яті народній не закінчилася війна"

22 вересня ми візначали День партизанської слави та 73-річницю визволення Новомосковського району від нацистських окупантів
15 вер. 2016

Сильні, спритні, витривалі!

Під таким девізом пройшов у школі Олімпійський тиждень!
1 вер. 2016

Знову вересень кличе до школи!

Знову свята радісні хвилини, Безліч вересневих привітань. Здрастуй, школо! Ненька-Україна Нас вітає всіх із святом Знань!
25 серп. 2016

Відзначення 25-річниці Незалежності України

Участь в святкових заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України у смт.Губиниха
29 січ. 2016

Не маємо права забути...

27 січня схиляємо голови перед жертвами Голокосту, а 29 січня вшановуємо пам"ять Героїв Крут
22 січ. 2016

День Соборності України

Велична і свята , моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!
13 січ. 2016

Зберігаємо традиції і звичаї свого народу!

Добра традиція зустрічати "Маланку" є і Губиниській ЗОШ №1. Щедрівники співали колядки, щедрівки та бажали міцного здоров"я , добробуту , щастя і миру в Новому році.
11 січ. 2016

Екологічна акція "Не рубай ялинку"

Учні та батьки нашої школи на передодні Новорічних свят взяли участь в акції "Не рубай ялинку" та конкурсі на краще виготовлення новорічної красуні з підручних матеріалів."