У ЄДНОСТІ - НАРОДУ СИЛА!

22 січ. 2015
ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Історія кожного народу має дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України є 22 січня 1919 року- день ухвали Акту злуки ЗУНР і УНР.

У цьому році ми відзначаємо 96 -річницю Соборності України.  Впродовж нашої історії українці боролися і продовжують сьогодні виборювати на сході України державну незалежність.

Тільки єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. І тому у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 класними керівниками було проведено заходи приурочені 96-им роковинам Соборності України.

У цей день проходив єдиний урок для учнів 1-11 класів «Україна-єдина країна», багато вражень діти отримали від загальношкільного флешмобу  «У єдності народу сила»  під час якого діти і вчителі  утворили  живий прапор, а учениця 9 класу Журавель Валерія виконала пісню «Посеред Європи» в супроводі хореографічної композиції Шарко Владислави і Підпалої Лоліти.

Протягом тижня у школі діяла підготовлена бібліотекарем Лялькою Т.М. виставка тематичної літератури  присвячена  Дню Соборності  «Від роду до народу слався, Україно».