«Ми– діти України – майбутнє України – за мир на планеті Земля!»

22 вер. 2014
У наш час, коли в Україні лунають постріли, та проливається людська кров відзначення Міжнародного Дня миру є особливою подією. Так 22 вересня 2014 року у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 пройшли заходи під девізом «Без миру немає дитинства, немає майбутнього».

Цей день розпочався  тематичною лінійкою-реквіємом «Ми – діти України –майбутнє України – за мир на планеті Земля!», підготовлену учителем історії Бабенко Наталею Іванівною та учнями 9 класу, які ознайомили учнів з історією цього дня та наголосили на важливості не тільки замислитися про мир, але і зробити щось заради нього. Незабутнє враження справила пісня  у виконанні Журавель Валерії під акомпанемент Здора Артема «Хай завжди буде сонце», яку підспівували усі учні і вчителі школи.    Змістовною була інформація бібліотекаря Ляльки Тетяни Михайлівни «Хай буде мир й замовкнуть війни злі», про бійців із Новомосковщини , які несуть службу в зоні АТО, волонтерський рух на Дніпропетровщині та художню літературу, темою якої є мир і людські цінності.

Учні 1-11 класів стали активними учасниками  виставки-конкурсу композицій «Ти шляхом праведним, святим, йдеш до волі , Україно»  - саме тут діти, вчителі і батьки проявили свою креативність. Композиції вражали розмаїттям використаного матеріалу і творчим підходом до презентації.

Дню миру була присвячена і виставка  малюнків «Ми - за мир!», учасниками якої стали учні 2-7 класів. Учні  ж початкових класів створили на асфальті справжнє диво - живого голуба.