21 лют. 2014
Що може бути рідніше мами, Батьківщини і мови. Щодо останньої, то її день у календарі позначений червоним саме 21 лютого. В Україні Міжнародний день рідної мови відзначають уже 10 років поспіль.

У Губиниській ЗОШ №1 учні школи та вчителі не оминають свята рідної мови. Щороку у навчальному закладі педагоги нагадують школярам про важливість і цінність духовного скарбу нації. Адже всім відомо, якщо без усякої іншої науки в житті ще можна обійтися, то без знань рідної мови нікуди. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. У кожної людини вона своя, та, яку дали батьки. Як і кожна мова українська пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і залишається рідною.

Щорічне святкування Міжнародного дня рідної мови – це нагадування про те, що у світі існують і нацменшини, які активно розмовляють своєю мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Саме для цього 21 лютого варто всім нагадати, що у кожного громадянина своя рідна материнська мова. Кожне покоління повинно шанувати рідну мову, як це робили наші славні предки.