Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

22 січ. 2014
22 січня відбувся семінар-практикум "Формування громадянських рис інноваційної особистості через систему виховної роботи в громадсько-активній школі"

Ми зустрічали заступників директорів з виховної роботи від 30 шкіл району, які завітали до нас ! Практичний блок семінару був представлений:

• Презентація системи виховної роботи в громадсько активній школі(ЗДВР Охмат Н.В.)
  • Екскурсія до музейної кімнати ( Педагог-організатор Жадан І.В)
  • Година спілкування-свято «Будьмо здоровенькі»(Класний керівник 3 класу Стратій Н.В);
  • Година спілкування з елементами тренінгу: «Добро звершайте, а нагород за це не майте.»(Класний керівник 5 класу Ярош Н.І.)
  • Година  спілкування «Толерантність-це мистецтво жити» (класний керівник 11 кл. Щегляк Л.Г.)

Презентаційно-творчий блок:

• Відео-світлиця «з Україною в серці»

(педагог-організатор Жадан І.В., класні керівники 7,8,9 класів  : Легеня О.Г., Бабенко Н.І., Захарчич Л.Р.)

• Розгорнута виставка-портрет «Постать велетня»
  • Конкурс малюнків «Тарасова буквиця»

(бібліотекар школи Лялька Т.В.)

Семінар-практикум був змістовним, проведений на високому методичному рівні, сприяв оновленню теоретичних знань, обміну досвідом роботи.