Радіодиктант національної єдності

13 груд. 2013
14 учнів школи, 2 вчителі словесності Захарчич Л.Р., Конюхова Н.О. та бібліотекар школи Лялька Т.М. взяли участь у Всеукраїнській акції «Радіодиктант національної єдності», що відбувся 13.12.2013 р.

14 учнів школи, 2 вчителі словесності Захарчич Л.Р., Конюхова Н.О. та бібліотекар школи Лялька Т.М.  взяли участь у Всеукраїнській акції «Радіодиктант національної єдності», що відбувся 13.12.2013 р. Учитель української мови і літератури Конюхова Надія Олександрівна отримала на пам'ять від редакції національного радіо Великий тлумачний словник сучасної української мови та диск- спільний медіапроект Інституту української мови Національної академії наук України «Говоримо й пишемо зразковою українською мовою».