"Перечитуючи Платона Воронька"

28 лист. 2013
28 листопада 2013 року у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 гостинно відчинила двері поетична вітальня "Перечитуючи Платона Воронька"

Вона пройшла під гаслом "На передньому краї життя і поезії" і була присвячена 100 річчю з дня народження видатного українського поета партизана.

Запам"ятались зворушливі спогади-свтлини про життєвий і творчий шлях поета;"Шляхами дитинства та юності", "Я той, що греблі рвав...", "Роки обпалені війною", "Від Москви до Карпат" та ін. Натхненно та пристрасно читали учні 8,9 класів вірші П.Воронька.

Бібліотекар школи ЛялькаТ.М. ознайомила присутніх із творчим доробком майстра та поділилася  своїми враженнями від прочитаних епічних творів поета.

Сподіваємося, зустріч із поетичною творчістю ювіляра запам"яталася гостям надовго.

Учитель української мови і літератури Захарчич Л.Р