Вшанування учасників та переможців осінньої сесії Всеукраїнської предметної олімпіади "Олімпус"

11 лют. 2013
51 учень нашої школи брали участь в осінній сесії Всеукраїнської предметної олімпіади "Олімпус" й нагороджені дипломами учасників та випробовували свої знання з української та англійської мов, української літератури та математики, продемонструвавши результативність і міцні знання предмету.Учні 4 класу Почтовик Владислав, Стратій Анна, Дубовик Дмитро (математика) , 5 класу Сорока Владислав (математика) , 7 класу Ломака Катерина(математика) ,8 класу Почтовик Єлизавета (математика) отримали Дипломи лауреата та книгу в подарунок. Учениця 4 класу Цимбал Анастасія та 8 класу Зуб Олена нагороджені дипломами лауреатів. Щиро вітаємо переможців та їх наставників Стрельченко Л.А., Тараненко Н.Г., Брагу І.В.,Альошину Д.В.,Захарчич Л.Р. та Щегляк Л.Г.