Екскурсія. Профорієнтація. "ТОВ ПКВП "МДС", 11 клас.

4 лют. 2013
На території нашого селища Губиниха знаходиться Проектно-Конструкторське Виробниче Підприємство «МДС». З метою ознайомлення з роботою виробництва та його досягненнями для учнів 11 класу в січні 2013 року було організовано навчальну екскурсію на дане підприємст

На території нашого селища  Губиниха  знаходиться Проектно-Конструкторське Виробниче Підприємство «МДС».

З метою ознайомлення з роботою виробництва та його досягненнями для учнів 11 класу в січні 2013 року було організовано навчальну екскурсію на дане підприємство. Виконуючий обов’язки директора  з виробництва  Ковтун Сергій Олександрович зустрів нас словами: "Путешествие в сотню миль начинается с первого шага»  і визначив головні завдання підприємства: проектувати, конструювати, виробляти, комплектувати, поставляти модульні кабіни, кабіни локомотивів, інтер’єри потягів.

Одне із головних досягнень - це команда професіоналів, здатних розв’язати найскладніші задачі . Частина робітників  підприємства є жителями нашого селища та села Губинихи . За 10 років існування товариство досягло великих успіхів. Компанія МДС співпрацює з багатьма бізнес - партнерами України ( Росія, Грузія, Казахстан, тощо).

МДС- щорічний лідер галузі  і срібний призер Національного  бізнес - рейтингу України в 2012 році.  МДС ввійшло в «ТОП-30» підприємств - лідерів України за 2011-2012 роки.   Підприємство МДС нагороджено медаллю «Лідер". В  серпні 2012р у м. Києві відбулася виставочна акція «Барвиста Україна»,  на якій стенд МДС підтвердив імідж та високий рівень соціально-економічного потенціалу Дніпропетровської області. А в вересні 2012 року в Берліні з 12 компаній , які представляли Україну, продукція МДС оцінена високим рівнем конструктивності і якості виконання  виробів.
У пам’яті учасників екскурсії назавжди залишаться   слова Цапової   Світлани Олександрівни - начальника відділу кадрів МДС : «Кожен працівник ставиться до своєї роботи відповідально, з любов’ю, так як   від кожного залежить успіх фірми, добробут в сім’ях,  багатство області,  престиж держави».