Засідання педагогічної ради "Формування позитивної мотивації учасників НВП як важлива умова покращення якості освіти та розвитку їх творчого потенціалу"

4 груд. 2012
26 листопада 2012 року педагоги школи обговорювали проблеми щодо формування позитивної мотивації учасників НВП та рейтингову систему оцінювання навчальної діяльності закладу

26 листопада 2012 року педагоги школи обговорювали проблеми щодо формування позитивної мотивації учасників НВП. Заступник директора з НМР Конюхова Н.О. презентувала теоретичні аспекти позитивної мотиваїї у формі інформдайджеста, кожен учитель засвоїв за допомогою тезауруса ключових понять та методу "цеглинка до цеглинки" основні поняття проблеми.Педагоги школи активно обговорювали способи та методики формування в учнів позитивної мотивації.Цікавими виявився парад учнівських думок "Мета мого навчання", де учні ставили перед собою не ближню, а дальню мету.Цікавою була інформація керівника МОКК Щегляк Л.Г. за результатами діагностики учнів школи щодо сформованості в них мотиві навчання та бібліотекаря школи Ляльки Т.М. з презентацією сучасної літератури з досліджуваної теми.Директор школи Стрельченко Л.А. інформувала колег про рейтингову систему оцінювання навчальної діяльності закладу.