Олімпійська освіта: теорія і практика

ББК 75.4(0)90
Схвалено Комісією з фізичної культури Науково-методичної Ради
з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для використання
в загальноосвітніх навчальних закладах. Лист № 1.4/18-Г-165 від 21.03.2011 р.
Видання Національного олімпійського комітету України
РЕЦЕНЗЕНТИ:
М. М. Булатова
доктор педагогічних наук, професор
Л. П. Сущенко
доктор педагогічних наук, професор
Т. А. Дмитрієва
учитель-методист
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: навч. посіб. /
В. М. Эрмолова. – К., 2011. 335 с.
У посібнику розглянуто історичні та теоретико-методичні засади
інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів. Подано
практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у
навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.
Для вчителів, педагогічних працівників таборів відпочинку, студентів
спортивних і педагогічних вищих навчальних закладів.
ББК : 75.4(0)90
УДК : 796.032
© Національний олімпійський комітет України, 2011
© Олімпійська академія України, 2011
© В.М.Єрмолова, 2011

завдання

Посібник містить різнопланові завдання (відкриті запитання, тести, заповнення узагальнюючих таблиць, складання порівняльних характеристик та інше), які розподілено на чотири рівня складності відповідно до чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Завдання допоможуть визначити якість знань, умінь і навичок учнів на фактологічному, операційно – доказовому, понятійному та творчому рівнях пізнавальної діяльності учнів. Система оцінювання: кожне завдання оцінюється – 1 бал. Максимально учень може набрати 12 балів. Якщо учень частково відповів правильно на питання другого та третього рівнів то вчитель на свій розсуд і в залежності від того, сильні учні чи слабкі може зарахувати по 0,25 балів за кожну правильну відповідь, або не зарахувати відповідь взагалі.

Модуль 1.  КОНЦЕПЦІЯ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: РОЗРОБКА І РЕАЛІЗАЦІЯ

Модуль 1. КОНЦЕПЦІЯ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: РОЗРОБКА І РЕАЛІЗАЦІЯ
КОНЦЕПЦІЯ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: РОЗРОБКА І РЕАЛІЗАЦІЯ Докт. пед. наук, професор Ніколаєва С. Ю. Україна, Київ, Київський національний лінгвістичний університет Abstract. This article offers the results of analysis of the state documents, the publications of the native and foreign researchers, who studied and continue to study the problem of intercultural foreign language education. Concluded, that absence of the intercultural foreign language education concept, disparity of the educational and professional standards to the modern foreign language education requirements, lack of some model curricula and model foreign language programs are referred to the key issues. Special attention is accented on the importance of developing the foreign language education conception and some recommendations are made for the document creation. Keywords: foreign language education concept, intercultural education, level language teaching, types of educational institutions.