Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші досягнення

 

ПРИЗЕРИ РАЙОННОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД В 2017/2018Н.Р. 

 

Результативність роботи з обдарованими учнями

Відомості про призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад

різних рівнів  за 2017/2018 н.р.

 

Учні школи здобули 8 призових місць  в районі

 


 

Лялька Ольга Олександрівна

8

Українська мова і література

1

 

 

Р

 

 

Конюхова Н.О.

 

 

 

Лялька Ольга Олександрівна

8

Російська мова

1

 

 

Р/уч.о

 

 

Конюхова Н.О.-Охмат Н.В.

Легеня Владислава

Олексіївна

11

Українська мова і література

3

р

Щегляк Л.Г.

Ломака Ірина Вікторівна

6

Математика

3

р

Брага І.В.

Демченко Валерія

Романівна

7

Математика

1

Р

Уч./о

Брага І.В.

Лялька Ольга Олександрівна

8

Математика

3

Р

Уч./о

Брага І.В.

Демченко Валерія

Романівна

7

Географія  

3

р

Легеня М.В.

Пилипенко Віталіна Андріївна

8

фізика

3

р

Легеня М.В.

ПРИЗЕРИ  районного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад в 2016/2017 н.р.

Прізвище, ім’я та по батькові

учня(учениці)

Клас

Предмет

Місце

На олімпіаді якого рівня

(р,о,в,м)

Прізвище та ініціали

педагога, який підготував

Коряк  Катерина Андріївна

11

Українська мова і література

3

 

 

Р

 

 

Захарчич Л.Р.

Легеня Владислава

Олексіївна

10

Українська мова і література

2

р

Щегляк Л.Г.

Коряк  Катерина Андріївна

11

російська мова

3

 

 

Р

О

Щегляк Л.Г.

Стратій Анна

8

російська мова

3

 

 

Р

 

 

Конюхова Н.О.

Демченко Валерія

6

Математика

1

р

Брага І.В.

Лялька Ольга Олександрівна

7

Математика

1

Р

Уч./о

Брага І.В.

Стратій Анна

8

Математика

3

р

 

Журавель Валерія

11

фізика

3

р

Легеня М.В.

 

 

ПРИЗЕРИ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД В 2015/2016 Н.Р.

Результативність роботи з обдарованими учнями

Відомості про призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад

різних рівнів  за 2015/2016 н.р.

 

Учні школи здобули 7 призових місць  в районі

 

Навчальні роки

Прізвище, ім’я та по батькові учня(учениці)

Клас

Предмет

Місце

На олімпіаді якого рівня

(р,о,в,м)

Прізвище та ініціали педагога, який підготував

 

Коряк  Катерина Андріївна

10

Українська мова і література

3

 

 

Р

 

 

Захарчич Л.Р.

Коряк  Катерина Андріївна

10

російська мова

1

 

 

Р

О

Щегляк Л.Г.

Костогриз Анастасія Вікторівна

9

російська мова

2

 

 

Р

 

 

Щегляк Л.Г..

Почтовик Єлизавета Олександрівна

11

Історія

2

р

Бабенко Н.І.

Коряк Катерина Андріївна

10

Математика

1

р

Брага І.В.

 

Лялька Ольга Олександрівна

6

Математика

2

р

Брага І.В.

 

Легеня Владислава

Олексіївна

9

Трудове навчання

3

р

Ткаченко І.М.

 

 

 

Відомості про призерів Всеукраїнських учнівських

олімпіад різних рівнів  за 2014/2015 н.р.

Навчальні роки

Прізвище, ім’я та по батькові учня(учениці)

Клас

Предмет

Місце

На олімпіаді якого рівня

Прізвище та ініціали педагога, який підготував

 

Коряк  Катерина Андріївна

9

Українська мова і література

1

 

3

Р

 

О

Захарчич Л.Р.

Коряк  Катерина Андріївна

9

Історія

3

р

Бабенко Н.І.

Бура Тетяна  Андріївна

11

Історія

3

р

Бабенко Н.І.

Коряк Катерина Андріївна

9

Математика

3

р

Брага І.В.

 

Стратій Анна Анатоліївна

6

Математика

2

р

Брага І.В.

 

Коряк  Катерина Андріївна

9

російська мова

1

 

Р

 

Щегляк Л.Г.

 

Зуб Олена

11

російська мова

3

 

Р

 

Щегляк Л.Г.

 

Костогриз Анастасія

8

російська мова

2

 

 

Р

 

 

Охмат Н.В.

 

Журавель Валерія

 

9

Географія

3

р

Жадан І.В.

 

Кількість учнів, що взяли участь в районному етапі ВУО-  учнів

Українська мова – 2 учні(1 місце )

Російська мова -4 учні (1,2,3 місце)

Англійська мова – 2 учні(4,10,5 місце)

Історія – 3( 3,4,7 місце)

Математика- 3( 2,3 місце)

Біологія- 2(11,13 місце)

Хімія- 2 учні

Географія – 4 учні (3 місце)

Навча

льні

роки

Назва конкурсу, турніру, секції МАН

На якому

рівні

проводився

Прізвище та ім'я учня (учениці)

Клас

Місце

Прізвище та

ініціали

педагога-наставника

 

2014-2015

«Об’єднаймося ж, брати мої»

( «Література»)

ІІ

 

-

 

-

 

 

 

-

 

-

V Міжнародний конкурс  з української мови імені П.Яцика

ІІ

Демченко Валерія

Лялька Ольга

 

Легеня Владислава

 

4

5

8

Відзначена за участь

Стратій Н.В.

Конюхова Н.О.

 

Щегляк Л.Г.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

 

Р

Лялька Ольга

 

 

5

 

 

 

Відзначена за участь

 

 

 

.Конюхова Н.О.

 

.

«Собори наших душ» в номінаціях «Література»

 

І,ІІ

етапи

Ломака Катерина

(номінація «Література»)

Легеня Владислава

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відзначена за участь о

2 місце р

3 місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

 

Захарчич Л.Р.

 

 

Шегляк Л.Г.

 

 

 

 

 

 

Районний пісенний конкурс «Дзвінкоголосе Присамар’я»

р

Решетняк Катерина

Гордієнко Ірина

Стратій Анна Журавель Вікторія

8

8

6

8

3 місце

3 місце

3 місце

Відзначена за участь

Ситник С.В.

 

Міс Новомосковщини-2015

Р

Журавель Валерія

9

Номінація «Гармонія»

Жадан І.В.

 

Містер Новомосковщини-2015

8

Тимур Коряк

8

Номінація «Талант»

Жадан І.В.

 

Змагання з футболу «Шкіряний м’яч» юнаки 2002р.н

 

 

 

Р

 

 

о

 

Збірна команда школи 2002 р.н.

 

 

 

 

 

 

7-8

1 місце

 

3 місце

 

 

 

Деркач О.Б.

 

Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства

р

Гулак А.

Стронов  К

Шпичка В

Бутов О.

 

Командне місце

 

Гулак  Анатолій

Легеня Владислава 

 

8-9

2  командне місце

 

 

 

1місце хлопців

 

2 місце

2 місце

Деркач О.Б.

 

Районний ий турнір з фут залу серед учнів 2001-2002 р.н.

 

р

Збірна команда району:

Петрович Р.,

Почтовик В.,

Дубовик Д,

Лисогоря В.

 

6-7

1 місце

 

 

 

Деркач О.Б.

 

Конкурс екологічних агітбригад

р

Агітбригада «Еко-крок»

8-10

1місце

Охмат Н.В.

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Олімпус» :

¬     Укр.мова і література-3

¬     Математика-12

 

 

 

Осіння сесія

Зимова сесія 12

Весняна сесія

 

1 диплом лауреата, книга в подарунок

ОШ-6(м) диплом лауреата(3 ум)

диплом  учасника()

 

Брага І.В.

Конюхова Н.О.

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови                   « Гринвіч»

 

Осіння сесія

4-9

ПШ-(учасники -            6 учнів)              5 клас -4 учні (золотий сертифікат)     6 клас – 2 учні (срібний сертифікат)    8 клас – 3 учні    (бронзовий сертифікат)     9клас –1учень ( срібний сертифікат)

Ярош Н.І.

Стрельченко Л.А

 

Міжнародний конкурс з математики «Левеня 2015» та «Лелека»

-

-

-

-

Токар П.І.

Бабенко Н.І.

 

Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру»

 

5 учнів

 

3-6 кл.

«Відмінний сертифікат 1

«добре»-4

 

Брага  І.В.

 

Всеукраїнська фольклорна експедиція

“Звичаї, обряди, традиції мого краю”

 

р

Пошукова група учнів 6-11 класів

6-10

Не брали участі

Захарчич Л.Р.

Щегляк Л.Г.

 

Всеукраїнський конкурс- вікторина «Знавець олімпійського спорту»

р

Лялька Ольга

Голуб Артур

Семенченко В.

 

5

4

5

8 місце

2 місце

Відзначена за участь

Деркач О.Б Стратій Н.В.

Конюхова Н.О.

 

Обласний конкурс «Різдвяні свята». Номінація «Живопис.Графіка»

р

 

-

-

-

Семенченко А.А.

 

Конкурс хореографічних колективів «Терпсихора скликає друзів»

р

Колектив «Гармонія»

5-9

3 місце

Черниш Т.І.

 

Конкурс декоративно-прикладного мисецва «Дитячі мрії Кобзаря»

 

Лялька О.

 

Легеня В.

Ломака К.

Цимбал А.

 

Відзначено дипломами

Охмат Н.В.

 

Конкурс «Музика любові»

о

Журавель .Валерія

Гордієнко Ірина

9

8

Лауреат 3 ст.

Диплом  за участь

Ситник С.В.

Досягнення колективу учнів та вчителів у 2010/2011 навчальному році

  • У районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності були відзначені гурт "Тоніка" та солістка Ірина Граф;
  • Екологічна агітбригада "  Екокрок" посіла І місце  в районному огляді-конкурсі;
  • Із 30 учасників міжнародного математичного конкурсу " Кенгуру" 11 учнів отримала відмінні сертифікати, 16 - добрі;
  • Діана Губська отримала титул " віце-міс" у конкурсі " Місс Новомосковщинькомуи";
  • У всеукраїнському конкурсі " Напиши листа Катерині Білокур" перемогла учениця школи Граф Ірина;
  • Літун Вікторія виборола ІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсі ім. Т. Шевченка;
  • Матеріали фолькльорно-етнографічної експедиції " Звичаї. обряди та традиції мого краю" посіли ІІІ місце в обласному конкурсі;
  • Лауреатами Всеукраїнського конккурсу-вікторини " Знавець олімпійського спорту" стали учні школи Курзіков захар та Жарко Ярослав;
  • За підсумками НВП школа була занесена до довідков-ііміджевого видання " Флагмани освіти і науки України"
  • За кращу організацію проведення Тижня права школа посіла ІІ місце в області;
  • За перемогу в обласному громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці колектив школи було нагороджено дипломом.

Досягнення колективу учнів та вчителів у 2011\2012 навчальному році

«Об’єднаймось , брати мої» .Номінація «Література.»  Ломака Катерина/6 кл.(Кер. Захарчич Л.Р.) – 1 м.

«Собори наших душ» в номінації «Література»- Ломака Катерина /6 клас – 1 м.(Кер.Захарчич Л.Р.), учасниця обласного конкурсу

Учасники  обласного конкурсу малюнка «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє», «Дніпропетровщина – регіон лідер», «Конкурсу дитячої творчості «Дніпропетровщині -80!» Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та фото «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху», але призових місць не здобули.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка – Літун Вікторія/9 кл.-1м.в районі (Кер. Конюхова Н.О.)

Збірна команда школи з баскетболу 1 м. (Кер.Деркач О.Б.)

Конкурс Тижня права в закладах освіти – 1 м. в районі , 2-е в області

Конкурс екологічних агітбригад – 3 м.(Кер. Охмат Н.В.)

Районний огляд –конкурс дитячої художньої самодіяльності – в/а «Тоніка», Граф І.- лауреат ХІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу народної творчості “Барвистий віночок” в номінації “вокал” , учасниця  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Різдвяна зіронька -2012”

Районні змагання серед школярів з шахів на кубок І.Л.Чепура –/11 кл.-1 м.(Кер. Котляр М.І)

Районний  етап ХІІ Міжнародного імені П.Яцика Конкурсу з української мови - Літун Вікторія/9 кл.-1м.в районі,(Кер. Конюхова Н.О.), Ломака Катерина /6 клас – 3 місце, (Захарчич Л.Р.) Легеня Владислава/5 кл.- 2 місце (Щегляк Л.Г.)

Районний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» – Курзіков Захар/5 кл.- 2 місце (Щегляк Л.Г.)

Граф І .учениця 11 класу здобула гран-прі у районному пісенному конкурсі «Дзвінкоголосе Присамар’я»

Районний та обласний огляд –конкурс  вокалістів «Різдвяні свята», Граф І. - 1 місце (заочний етап) -участь у Всеукраїнському етапі м.Ужгород

Районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч»(хлопчики 2000р.н.) – ІV місце

Районні змагання з фут залу (хлопчики 2000, 2001р.н.) – ІІІ місце

Обласні змагання з шахів   -  ІІ командне  місце (Зуб І. ,Яріз І., Гордієнко С.)

Районні змагання з шахів – І командне місце (Яріз І., Гордієнко С.,Ломака К.-Котляр О.І.),

Районний кубок пам’яті Чепура І.Л. – Зуб І. 1 місце, Ломака К.- 3 місце (Котляр О.І.),

32 учнів школи взяли участь в Міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру» та отримали сертифікати : 16учнів – відмінно, 10 учнів – добре, 6- за участь.