Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 1 Новомосковської районної ради

21 бер. 2013

Зустріч з провідним спеціалістом Новомосковского міськрайонного центру зайнятості Шанею Т.І.

Провідний спеціаліст відділу активності підтримки безробітних Новомосковского міськрайонного центру зайнятості ШаняТ.І. ознайомила старшокласників з формулою вибору професії відповідно здібностей, можливостей як гарантію професійного успіху в майбутньому.
20 бер. 2013

Районний огляд дитячої художньої самодіяльності

20 березня в с. Миколаївка учні Губиниської ЗОШ №1 взяли участь в районному огляді художньої самодіяльності. До уваги почесного журі були представлені номери художньої самодіяльності:вокальна композиція "Дивна квітка"-виконавець Гордієнко Ірина, композиція"Танець під дощем" - виконавець Решетняк Катерина, пісня "Мама"-виконавець Журавель Валерія, пісні "Сядеш у поїзд","Спасибі, музико"- гурт "Тоніка", пісня "Сонячний віночок"- виконавець Яцун Карина та хореографічні композиції танцювального колективу "Гармонія"- "Бджілка" та"Генеральна репетиція". Дякуємо всім учасникам та керівникам - Ситник С.В і Черниш Т.І.
20 бер. 2013

Зустріч зі спеціалістами Новомосковської ЦРЛ

14 березня 2013 року спеціалісти Новомосковської ЦРЛ в складі психолога Родуман Л.Б. та нарколога Кулеуша Р.І. провели діагностику адаптації першокласників до навчання та профілактичну роботу зі старшокласниками школи.
27 лют. 2013

Відзначення 81-річниці Дніпропетровської області

27 лютого ми святкували 81-у річницю Дніпропетровської області!
26 лют. 2013

Конкурс "Кращий читач віршів напам'ять про природу та рідний край"

"ЇЇ величність природа"- під таким гаслом проходив конкурс на кращого читача віршів про природу серед учнів 2-4 класів. Журі визначили переможців та нагородили почесними дипломами та грамотами.
24 лют. 2013

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

« Сяй над світом, рідна мова, тобі в віках судилось жить!» - під таким девізом пройшов Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають в школі щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, що стало вже традиційним. Гостинно відкрила свої двері для школярів та вчителів Губинихи мовознавча вітальня, де зібралися всі ті, хто небайдужий до рідного слова, хто поважає влучне та дотепне українське слово, хто навчає учнів любити і шанувати рідну мову.
22 лют. 2013

День захисника Вітчизни

22 лютого проводився загальношкільний виховний захід "Нумо, хлопці" у якому змагалися команди "Спартанці" (8-9 класи) та "220 В" (10 клас). Команди показали свою силу,спритність, ерудованість.У перервах між конкурсами хлопців вітали дівчатка 5-11 класів. Перше місце здобула команда "220 В". Всі учасники були нагороджені грамотами.
19 лют. 2013

Циркова вистава

У нашій школі 19.02.13 року відбулася циркова вистава для учнів 1 - 6 класів. Діти з великим задоволенням насолоджувалися цікавими фокусами та шоу з мильними бульбашками.
17 лют. 2013

Участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мов і літератури и

17 лютого 2013 року учениця 10 класу Літун Вікторія в складі команди району брала участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.
15 лют. 2013

І тур Всеукраїнського конкурсу читачів

У Губиниській ЗОШ № 1 пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу читачів серед учнів 7 класу "Найкращий читач України"