11 вер. 2013
Нещодавно в Губиниській ЗОШ проходив «Олімпійський тиждень», який тривав з 9 по 13 вересня і надав змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси.

Розпочав його, подавши своїм виступом приклад всім іншим учням, черговий клас: вихованці підготували публічний виступ «Олімпійці серед нас» на щотижневу лінійку, в якому вони звернулися до історії виникнення олімпійських змагань, влаштували показовий виступ на олімпійську тематику. Також «Олімпійський тиждень» було відзначено проведенням тематичних уроків на тему «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», на яких проводилися інсценування олімпійських ігор, запалювалися імпровізовані смолоскипи, проводилися змагання з метою виявити найбільш підготовлених фізично та витривалих учнів гімназії. Учні виконували вправи на стрибок в довжину з місця, метання м’яча, робили забіги на 30 метрів. <span times="" new="" roman',="" serif;="" line-height:="" 24px;="" text-align:="" justify;"="">«Олімпійський тиждень» надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці – тож нікого не залишив байдужим.