Відпочинок у ДТВ "Веселка"

20 черв. 2013
З 03.06-20.06.2013 р.Дитячий табір відпочинку "Веселка" приймав дітей.

У день відкриття табору вихователі влаштовували для дітлахів справжнє свято! Діти брали участь у різних конкурсах та іграх.

Вихователі протягом всієї зміни прагнули щоб кожен день відпочинку дітей у таборі проходив весело та цікаво , під яскравими враженнями . Весело та цікаво проходили: День загону,День спорту,День подорожі, День захисту тварин, День природи, День казки, День партизанів, День здоров’я, День гумору,День туриста,День романтики, День охорони життя, День кіно.

Найбільше дітям запам’яталися:День загону «Кожен день у нас цікавий – веселий, плідний та яскравий!», День подорожі на луки«Весела стежка», День спорту,  та екскурсія до пам’ятника загиблим воїнам у с. Губиниха в День партизанської слави, показ мод та веселі дискотеки.   Кожен день  життя у таборі супроводжувався переглядом улюблених мультфільмів  та роботою в гуртках при КПНЗ «ЦНТТУМ». Задоволені та відпочинувші діти пішли на канікули.