Засідання педагогічної ради щодо запровадження здоровязбережувальних технологій навчання в НВП школи

31 бер. 2013

25 березня 2013 році вчителі обговорювали проблему використання в НВП здоровязбережувальних технологій навчання Директор школи Стрельченко Л.А. представила досвід роботи з проблеми інноваційно-творчого пошуку вчителя в умовах безперервного навчання та дистанційної освіти.

Заступник директора з НМР Конюхова Н.О.відзначила, що пріоритетом системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до свого здоров’я і здоров’я оточуючих як до найвищої індивідуальної суспільної цінності. Представлено презентацію з даної проблеми та тезаурус, який допоміг педагогам засвоїти теоретичні засади та використовувати в своїй практичній діяльності.Заступник з ВР Охмат Н.В. презентувала  проблеми здоровязбереження через реалізацію регіональних програм  "Здорова-дитина -здорова нація", "Рівний -рівному", "Школа проти СНІДу"