Екскурсія в Карпати

17 січ. 2013
Вже минув майже тиждень як закінчилися зимові канікули, а учні нашої школи ще живуть приємними спогадами про них. Класним керівником 10 класу Щегляк Л.Г., для дітей було організовано тижневу екскурсію до Карпат.

Діти відвідали історико - культурний заповідник "Тустань", що знаходиться в Соколівському районі Львівської області поблизу с.Урич, біля м.Борислав та селища Східниця.Побували у музеї І.Я.Франка, пройшлисяйого оригінальною стежкою. Там вирізаний з дерева цілий ряд персонажів з творів Каменяра, майданчик з героями дитячих иворів письменника й кістяк дуба під яким любив творити поет. Дізналися багато цікавого про місто Львів, побачили як його жителі святкують  Різдво . З купою приємних вражень та новими знайомствами діти повернулися додому.