Тематика засідань педрад в 2012/2013 н.р.

Тематика педрад Губиниської ЗОШ I-III ступеня №1 на 2012/2013 н. р.

Тематика педрад

Термін вик.

1

1.Вибори секретаря педагогічної ради.

2. Про підсумки діяльності навчального закладу щодо реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» в 2011/2012 н.р. та пріоритетні завдання розвитку школи й  реалізації ІІІ (креативного) етапу обласного науково-методичного проекту «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» на 2012/2013н.р.

3.1.Аналіз роботи МР за 2011/2012 н.р. та нові підходи до модернізації  науково-методичної роботи в новому н.р. через інноваційну діяльність методичної служби в школі на основі інтеграції традиційних педагогічних та ІКТ навчання.

3.2.Аналіз системи виховної роботи в школі у 2011/2012 н.р. у створенні виховного середовища для розвитку інноваційної особистості в умовах становлення інформаційного суспільства

3.3.Аналітичний огляд діяльності МО за 2011/2012 н.р. щодо реалізації  ІІ етапу наукового –методичного проекту та удосконалення й модернізація МР на ІІІ етапі

4.Організаційний початок н.р.: погодження річного плану роботи школи на 2012/2013 н.р., затвердження режиму роботи школи та системи роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності , дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку.

серпень

2

2.1. Розвиток позитивної навчальної мотивації учасників НВП як важлива умова покращення якості освіти та розвитку творчого мислення

2.2. Прогресивні методичні підходи в навчанні та технологічному викладанні української мови як запорука якісного засвоєння Державного стандарту мовної освіти та навченості учнів

листопад

3

3.1. Особистісно-соціальний та інтелектуальний розвиток учнів початкової школи в процесі оволодіння ключовими компетентностями  в процесі  упровадження оновленого Державного стандарту  початкової загальної освіти

3.2. Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства

січень

4

4.4. Виховання й навчання здорової особистості , формування вмінь на навичок здорового способу життя через реалізацію державних програм шкільних предметів основ здоров’я, фізичної культури, впровадження превентивних проектів , попередження ризикової поведінки.

4.2.  Інноваційно-творчий пошук учителя як підґрунтя успішності учня в умовах безперервної освіти та дистанційного навчання

березень

5

5.1.Про перевід учнів 1-4 класів ,підготовку до ДПА учнів 4-го та 9-го, 11 класів

5.2.Проведення навчальних екскурсій та навчальної практики в 5-8,10 класах.

травень

6

6.1. Про перевід учнів 5-8,10 класів.

червень