Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Посвята у "Козачата"Бібліотечний урок з нагоди Дня українського козацтваВиставка композицій з підручний та природніх матеріалів до Дня Миру та Партизанської славиМалі Олімпійські чемпіониКоли спорт полюбиш -  сильним, спритним будешСвято Першого дзвоника "Країна дитячих мрій"

ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІД 17.04.2017 РОКУ № 5-8/VII

ГУБИНИСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНЯ № 1

ПЕРЕЙМЕНОВАНО НА ГУБИНИСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1

16 жовт. 2018

Посвята у "Козачата"
Шановні добродії! Славні козаки і козачки! Дозвольте привітати вас зі святом Покрови, святої покровительки всього роду козацького. Це свято віднині є не тільки як народно-релігійне, а й національне. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.
12 жовт. 2018

Бібліотечний урок з нагоди Дня українського козацтва
Хай козацька мудрість воскреса щоднини і козацькому роду не буде переводу
22 вер. 2018

Слухайте, чесні люди Землі, і Дуже ми просимо вас: Боріться, боріться, — бо ми ще малі — Мир захищайте для нас. Хочемо миру — хай буде мир. Пісня лунає і сміх, Хай сонечко сяє, хай світить в наш двір, І звеселяє нас всіх.

14 вер. 2018

Малі Олімпійські чемпіони
Щоб росли ми вмілими, Сильними, сміливими, Покажемо, які ми вправні, Дружно виконаємо вправи!
13 вер. 2018

Коли спорт полюбиш - сильним, спритним будеш
Вітаю вас, дорогі діти й шановні гості! Я Феміда – богиня правосуддя. Сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття величезного свята – Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати та оцінити ваші змагання.
3 вер. 2018

Свято Першого дзвоника "Країна дитячих мрій"
Школа радо вітає всіх учнів, вчителів, батьків та гостей свята з початком нового навчального року